Brandon Carribean Evel Corn- LadyL LindaM Poh TylerJ Gitt\'s Attention GrandFinale Caproz Josephine Imperial Wine Harvest Moonlight TUR DU MONDE Honey

Dāliju pasūtīšanas noteikumi

 

Dāliju pasūtītājiem. Dāliju gumu saņemšanas iespējas.

 1. Sazināties ar mani var pa tālr. 29169528Mana e-pasta adrese  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   Mana adrese: Baložu 3a, Vecumnieki, Vecumnieku novads, LV3933.

2.

3.Visos pasūtījumos, arī e-pastā nosūtītajos, neaizmirstiet norādīt Jūsu vārdu, uzvārdu, un adresi, pasta indeksu, tālruņa numuru. Jebkurā sarakstē norādiet vārdu, uzvārdu, telefonu un dzīvesvietas nosaukumu. 

4.Pa pastu gumus nosūtu ar uzliktu pēcmaksu, pasta izdevumi tiek pieskaitīti gumu vērtībai un nelielai dāliju pakaii tie ir apmēram  4,50 - 5,00 eiro. Atsevišķos gadījumos iespējama priekšapmaksa un sūtīšana bez uzliktas pēcmaksas. Var izmantot omniva un kurjera piegādes iespējas. 

5.Minimālā pasūtījuma summa ir 10 eiro.  Audzētājiem bez pieredzes iesaku pasūtīt vismaz 2 gumus no šķirnes.

6. Norādiet, vai piekrītat šķirņu nomaiņai, varat (pat vēlams) arī norādīt rezerves šķirnes.

8. Labprāt izpildīšu pasūtījumus, kuros dažādu šķirņu izvēle uzticēta man. Tāpat varu komplektēt pasūtījumus ar gumiem bez šķirņu nosaukumiem (tie nejauši pazuduši, šķirnes sajaukušās – kas darbā ar lielu kolekciju allaž gadās).


 Lai veicas visiem mums!

Kontakti

Alvis Vītols

Apmeklējumi


Šodien:0
Vakar:52
Kopā:176659
Autortiesības © 2010 Dālijas AV - Alvis Vītols
Izstrādāts: Joomla CMS